O Firmie  Usługi   Wycena   Promocje   Galeria     Dojazd       Kontakt
Dojazd do Autoserwisu Dojazd
Serwis znajduje się w dzielnicy Szczecin- Bezrzecze. Jadąc ulicą Szeroką szukaj po prawej stronie szyldu naszego serwisu. Skręć w prawo zaraz za tablicą.
Plac Autoserwisu Plac
Cały teren Autoserwisu jest ogrodzony płotem. Zostawiając samochód na naszym placu parkingowym masz pewność, że nie będą miały do niego dostępu niepowołane osoby.
Stanowiska warsztatowe Stanowiska
Naszą pracę wykonujemy na dwóch niezależnych i w pełni w wyposażonych stanowiskach serwisowych. Dzięki temu pracujemy szybko i sprawnie.
Wiata warsztatowa Wiata
Oprócz placu parkingowe- go Autoserwis dysponuje również placem warszta- towym zadaszonym wiatą. Naprawa nie wymagająca użycia podnośnika może być wykonana nawet przy pełnym obsadzeniu stanowisk warsztatowych. Zadaszenie pozwala pracować w każdych warunkach pogodowych.
Podnosniki Podnośniki
W Autoserwisie używamy wysokiej klasy podnośników Nussbaum o udźwigu do 3T. Jesteśmy w stanie wykonać naprawy samochodów o dużej masie własnej, tj. klasy minivan, van, suv i mpv oraz samochody dostawcze.
Sprzęt Dysponujemy sprzętem eletronicznym umożliwiającym przeprowadzenie diagnostyki komputerowej w niemalże wszystkich markach i modelach samochodów osobowych.
Copyright © 2006 Autoserwis - Janusz Acewicz